Startpagina


Wie zijn wij ?


Bankagent


Verzekeringen


Contact


Nieuws


 
Wie zijn wij ?
Onze kantoren
Onze medewerkers
Onze partners
Gedragsregels AssurMiFID
Links

 

brocommakelaar

 

 
Onze medewerkers

Johan Santy Bob Vandeplassche
Johan Santy
Kantoorhouder
Beselare
johan@kantoorsvv.be
Bob Vandeplassche
Kantoorhouder
Ieper en Geluwe
bob@kantoorsvv.be
Tine Santy Dirk Verheye
Tine Santy
Kantoorhouder
Beselare
tine@kantoorsvv.be
Dirk Verheye
Kantoorhouder
Ieper en Geluwe
dirk@kantoorsvv.be
Sabine Van Slembrouck Bernadette Deroo Luc Goussey
Sabine Van Slembrouck
Kredieten en
relatiebeheer
Geluwe
sabine.vanslembrouck @fintro.be
Bernadette Deroo
Dagelijkse bank
Geluwe
bernadette.deroo @fintro.be
Luc Goussey
Beleggingen
Geluwe
luc.goussey@fintro.be
Rezy Christiaens
Celien Desmet Regina Deleu
Rezy Christiaens
Verzekeringen
Geluwe
rezy@kantoorsvv.be
Celien Desmet
Dagelijkse bank
Geluwe
celien.desmet@fintro.be
Regina Deleu
Dagelijkse bank
en beleggingen
Beselare
regina@kantoorsvv.be
Daphnis Claus Nicole Brusselle  
Daphnis Claus
Productie verzekeringen
en relatiebeheer
Beselare
daphnis@kantoorsvv.be
Nicole Brusselle
Dagelijkse bank
en administratie
Ieper
nicole.brusselle @fintro.be
 
 

 
Onze kantoren
Beselarestraat 64a
8940 Geluwe
Tel: 056 53 14 14
kantoor Geluwe
Beselarestraat 302a
8980 Beselare
Tel: 057 46 69 34
Kantoor Beselare
Sint-Jacobsstraat 2b
8900 Ieper
Tel: 057 20 48 03
kantoor Ieper


 
Copyright © 2017 - Kantoor svv - FSMA toelating : 046207 A-cB | Ondernemingsnummer: 0472.284.981
Sitemap I Juridische informatie I Created by ZIPWEB-d-SIGN  2017